Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Náhrdelníky s drahými kameny
  3. Jaspis červený náhrdelník

Jaspis červený náhrdelník

Vždy dostanete zobrazený kus

Tento jaspis červený splňuje podmínky kategorie kvality topselect max ve svém druhu hlavně proto, že má výbornou výrazně červenou barvu a jeho struktu... celý popis
Nejsme plátci DPH
669 Kč
ks
číslo produktu: 2017
Kompletní specifikace

Tento jaspis červený splňuje podmínky kategorie kvality topselect max ve svém druhu hlavně proto, že má výbornou výrazně červenou barvu a jeho struktura obsahuje vizuálně zajímavou příměs černého turmalínu. Jako celek působí vyváženě a atraktivně, taky je výborně zpracován.

Náhrdelník s velkým přívěskem precizně vyvedeným v macrame opletu masivnějšího typu, doplněný o kulatou kůži se zapínací karabinkou a nastavitelným řetízkem, celkově v designu doplňkové černé barvy jako odvážný exkluzivní módní doplněk a naše originální ruční práce.

Výrazný náhrdelník, těžko pominutelný pohledem.

Jaspis červený je odrůda chalcedonu, co je obecný název pro vláknitý kryptokrystalický křemen. Chalcedonová hmota vzniká postupnou sedimentací křemičitých roztoků, které byly vyplaveny z mateční horniny. Jaspisy často tvoří celé bloky mezi vrstvami usazených hornin, mnohdy obsahují zkamenělé schránky živočichů nebo bakterií. Podle složení okolních hornin se různí také složení jednotlivých druhů jaspisů. Obsahují až 20% jiných látek než SiO2. Barvu červeného jaspisu způsobují oxidy železa obsažené v křemičité hmotě. Největší naleziště červeného jaspisu jsou v Jižní Africe, Indii, Rusku a Brazílii. V České republice je hojný v Podkrkonoší, nachází se spolu s acháty v Nové Pace, Železnici a Kozákově. Slovo jaspis je pravděpodobně egyptského původu a jeho varianty v jazycích starověkých civilizací svědčí o rozšířené znalosti a využití tohoto kamene. Jaspis byl hojně užíván už v kulturách oblasti Mezopotámie a Blízkého východu pro zhotovení nástrojů a především pro ornamentální účely. Červený jaspis byl běžným materiálem k výrobě korálků, amuletů, přívěšků, hrotů šípů a těžítek.

Parametry
kvalita produktutopselect max
hmotnost32,8g
země původuJižní Afrika
Naše přednosti

Každý kus má vlastní autentické zobrazení a přesné parametry.

Každý kus má svoji objektivní specifikaci a hodnocení kvality.

Náhrdelníky jsou náš design a naše ruční výroba.

Se zákazníky komunikujeme co nejvíc osobně a jednotlivě.

Recyklujeme obalový materiál a myslíme ekologicky.

Důležité informace

Pro objednávky ze států s měnou EUR zvolte vpravo nahoře měnu EUR.

Po dohodě jsme schopni odeslat zboží po celé EU a zasíláme po platbě předem.

Zákaznická linka ARTSELECT
Peter Komarňanský
Všechna práva vyhrazena ARTSELECT.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz